top of page

Badanie krwi - czas ma znaczenie!


W naszej przychodni wiemy, że czas ma ogromne znaczenie! W wielu przypadkach szybkie wdrożenie odpowiedniego schematu leczenia, pozwala uratować życie naszego pacjenta oraz skraca okres stresu i niepewności, odczuwanych przez jego opiekunów. Szybkie rozpoczęcie leczenia wymaga szybkiej diagnozy. Tej nie można postawić jednak bez wyników podstawowych badań.


Nowy analizator - Abaxis Vetscan VS2

W trosce o naszych pacjentów wyposażyliśmy naszą przychodnię w najnowszy sprzęt pozwalający na szybkie przeprowadzanie badań biochemicznych krwi! Abaxis Vetscan vs2 zapewnia niezwykłą dokładność wyników, a co ważne do badania wystarczą już dwie krople krwi pełnej, osocza lub surowicy. Wyniki uzyskujemy w ciągu około 12 minut podczas Państwa konsultacji w gabinecie. Nowy analizator pozwala na wykonywanie oznaczeń biochemicznych łącznie z elektrolitami oraz pozwala na przeprowadzanie bardziej specjalistycznych testów takich jak oznaczenie kwasów żółciowych oraz T4.

Przełom w diagnozowaniu chorób tarczycy!

Dzięki nowemu analizatorowi jesteśmy w stanie w kilkanaście minut oznaczyć poziom T4, czyli tyroksyny będącej hormonem tarczycy. Wynika z tego, że w trakcie pierwszej wizyty jesteśmy w stanie podstawić diagnozę i włączyć odpowiednie leczenie. Równie łatwe i szybkie stają się także wizyty kontrolne!


Profilaktyczne badania krwi

Równocześnie przypominamy, że badania krwi wykonujemy nie tylko u chorych zwierząt. Zachęcamy do badań profilaktycznych, które pozwalają stale monitorować zdrowie naszych pacjentów i wychwycić pierwsze zmiany świadczące o rozpoczynających się chorobach takich, jak niewydolność nerek lub wątroby.


Zapraszamy na konsultacje i profilaktyczne badania krwi!

Szczegóły +48 514 164 385

58 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page